Kendine Farklı Bir Yön Vermek İsteyenlere Ankara Kişisel Gelişim Kursları

Kendinize ve yaşamınıza karşı yeni bir bakış kazanmak için Ankara kişisel gelişim kursları arasından bir tercih yaparak hemen harekete geçebilirsiniz.

Yaşamın içinde her zaman ağırlığını çokça hissettiren yoğun koşuşturmaların yüzünden kendinize yeterince vakit ayıramıyor oluşunuz söz konusu olabilir. Bu yoğun trafikte bazen yönünüzü kaybetmek ve her şeyi toparlamak için kendinizi ve potansiyelinizi size yeniden hatırlatacak, aslında baş edebilmesi çok da güç olmayan stresli durumlarda sahip olduğunuz direnci ortaya çıkaracak bir programı takip etmeniz iyi bir seçenek olabilir. Biz de bu konuda size yardımcı olabilecek Ankara kişisel gelişim kursları arasından seçtiklerimizle bir liste hazırladık.

Ankara Gelişim Kursları

Nekta Ruhsal Gelişim Merkezi

ankara kişisel gelişim kursları

Bir değişimi hedeflediğinizde başvurabileceğiniz seçenekler arasında yer alan Nekta’nın hedefleri arasında farkındalığı arttırmak, sağlığı koruma yöntemlerini benimsetmek, olanla baş edebilme gücünü ve olanı kabul etme sağduyusu kazandırmak alıyor. Reiki, Access Bars, Kozmik Enerji eğitimleri veren Nekta Ankara kişisel gelişim kursları arasında enerji tıbbı ya da enerji psikolojisi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için de bilgilerini paylaşabiliyor. Yaşamınıza yeni bir yön vermek, kendi potansiyelinizi tam olarak açığa çıkarmak, sorunlarla mücadele ederken en az hasarlar kendinizi kurtarmak için stratejiler geliştirmek için Nekta Ruhsal Gelişim Merkezi başvurabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

Sen Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezi

ankara kişisel gelişim kursları

Yaşamınızda değişimi hedeflediğinizde başarılı olmak için almak isteyeceğiniz desteği size sunmaya hazır olan Sen Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezi’nde sertifikalı NLP ve koçluk eğitimleri, kurumsal danışmanlık hizmet ve seminerleri de verilmektedir. Kendi yaşamlarını değiştirmede etkin gördükleri eğitim yöntemlerini kendilerine başvuranlar için de uzman bir çerçevede kullanan Sen Danışmanlık, hipnoz, Quantum, NLP teknik ve ilkelerine bağlı olarak yürüttükleri çalışmalarla danışanlarının yaşamlarını olduğundan çok daha üst düzey bir noktaya taşımayı hedefliyor. Kendi içsel yolculuğunuzda keşfedeceklerinizi yaşamınıza uygulamanızı sağlayarak bulunduğundan daha iyi bir noktaya erişmek istiyorsanız Sen Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezi seçenekleriniz arasında yer alabilir.

ODS Eğitim

ankara kişisel gelişim kursları

Kişisel gelişim konusunda bir rehber arayanlar için Ankara kişisel gelişim kursları arasında yer alan bir diğer seçeneği de ODS Eğitim oluşturuyor. Duygusal zekâ farkındalığının yükseltilmesi, beden dilinin kullanımı ve sözsüz iletişimin hâkimiyeti, vizyonun genişlemesi için etkin yöntemler gibi konularda eğitim veren ODS Eğitim aynı zamanda koçluk hizmetleri de sunuyor. Bireysel koçluğun haricin de yaşam koçluğu ve kariyer koçluğu da yapabilen ODS Eğitim sadece kişisel gelişim konusunda değil, kariyerinde de gelişme göstermek isteyenler için en uygun seçenekler arasında yer alıyor. Stres ve zaman yönetimi, olumlu düşünce ve olumlu gibi eğitimlerle de yaşamınızın en rutin çizgisinde bile size yardımcı olabilecek ODS Eğitim aklınızda bulunması gereken kişisel gelişim kurslarından biri oluyor.

 

Ankara Transandantal Meditasyon Merkezi

 ankara kişisel gelişim kursları

Son zamanlarda oldukça sık duyulan bir başka kişisel gelişim yöntemi olan Transandantal Meditasyon kişinin zihnin günlük kaygı ve düşüncelerden arınarak sessizlik bulacağı bir alana doğru akmasını ve bu sayede de yaratıcılığın artmasını sağlar. Ayrıca bedenin de dinlenmesini sağlayan bu meditasyon yöntemi yaşam biçimden hiçbir değişiklik yapmanıza da gerek bırakmaz. Yaşamınızın yoğun ve çok konsantrasyon isteyen bir değişime maruz kalmadan kendinizi geliştirebilmek istiyorsanız seçebileceğiniz bu yöntemi Ankara Transandantal Meditasyon Merkezi sayesinde öğrenebilirsiniz. Sadece zihinsel boyutta değil biyolojik boyutta da faydasını görebileceğiniz bu yöntemle yaşamınızı daha iyi ve kaliteli bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Onis Danışmanlık

ankara kişisel gelişim kursları

Uzmanlık alanını çocuklar üzerindeki problemler üzerine yöneltmiş olan Onis Danışmanlık bilimsel yöntemlerle ve uzman bir ekiple hizmetini danışanlarına sunuyor. Aşırı derecede teknoloji bağımlısı olan, fazla agresif ve kavgacı bir tutuma sahip olan, sınav stresinden bir türlü uzaklaşamayan, dikkat dağınıklığı ve odaklanamamaktan şikayetçi ve asosyal bir yaşama sahip olan çocuklara yardımcı olan Onis Danışmanlık çocuğunuzun yaşamında ihtiyaç duyduğu enerjiyi doğru bir şekilde yönlendirip kullanabilmesini sağlıyor. Bu konuda tüm duyarlı ebeveynlere çağrıda bulunan Onis Danışmanlık çocuklarınızın gelişimini etkileyen bu tip olumsuz durumları çözmek için hizmet sunan Ankara kişisel gelişim kursları arasında bulunuyor.

Mavi Kişisel Gelişim

ankara kişisel gelişim kursları

Özellikle mental potansiyelinin farkında olmak ve bu konudaki kapasitesini genişletmek isteyenler için hizmet veren Mavi Kişisel Gelişim NLP tekniklerinden bireysel terapilere kadar birçok alanda eğitim veriyor. Okuma hızınızı yükseltmenin de dahil olduğu bu eğitim arasında özellikle zihinsel kapasitenin tam ve verimli bir şekilde kullanılmasına yönelik olarak verilen eğitimler öğrenme, hafıza teknikleri ve konsantrasyon gibi konularda kişinin gelişmesini sağlıyor. Yoğun iş tempoları içinde çalışanlar için stres yönetimi ve zaman yönetimi konusunda da eğitimler veren Mavi Kişisel Gelişim, Ankara kişisel gelişim kursları arasında tercih edilebilecek seçeneklerden biri oluyor.

Kampuss Akademi

ankara kişisel gelişim kursları

Yaşamınıza yön vermek için tercih edebileceğiniz bir başka danışmanlık ve kişisel gelişim merkezi olan Kampuss Akademi uzak doğu yöntemlerini barındıran farklı tekniklerle danışanlarına hizmet veriyor. Kişisel gelişim alanında Reiki, NLP teknikleri ve hipnozun yanı sıra farklı eğitimler de alabilmeniz mümkün oluyor. Yaşamdaki her eylemin temeli sayılan nefesin kontrolü ve bilinçli olarak nefes alıp verilmesine dayalı olan nefes koçluğu ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarıp yaşamdan başka perspektifler oluşturmanızı sağlayacak drama eğitimleri de danışanları için sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Daha yoğun bir farkındalık düzeyi ve bedenin ile zihnin bilinçli bir şekilde koordine olarak çalışmasını sağlayan kişisel gelişim tekniklerinden faydalanmak için Kampuss Akademi’yi aklınızda bulundurabilirsiniz.

Holistik Yaşam Akademisi

ankara kişisel gelişim kursları

Kendinizi kötü hissettiğiniz ve yaşamınızın daha iyi olmasını düşündüğünüz zamanlarda başvurabileceğiniz Ankara kişisel gelişim kursları arasındaki Holistik Yaşam Akademisi mental, ruhsal ve bedensel farkındalığınızı arttıracak yöntemler sayesinde daha iyi bir yaşam kalitesine erişmenizi hedefliyor. Danışanları için NLP teknikleri, nefes koçluğu, Reiki, duygusal özgürleşme teknikleri gibi doğu felsefesinden türemiş yöntemlerle hizmet veren Holistik Yaşam Akademisi stresle başa çıkmanızı sağlayan öğretilerle yaşama daha mutlu bir açıdan bakmanızı amaçlıyor. Omuzlarınızdaki gereksiz yüklerden kurtulmak, kendi potansiyelinizin gerçekten farkına varmak ve daha pozitif bir yaşam bilincine sahip olmak için Holistik Yaşam Akademisi’ni de tercih edebilirsiniz.

Yükseliş Kişisel Gelişim Merkezi

ankara kişisel gelişim kursları

1996 yılından bu yana hizmet vermekte olan Yükseliş Kişisel Gelişim Merkezi danışanları için kişisel gelişim konusunda olduğu kadar kariyer alanında da danışmanlık yapıyor. Özel ve sosyal yaşamınızda kendinizi mental boyutlarda barındırdığınız güçle birlikte donatırken ve yaşama daha olumlamaya yatkın, pozitif bir açıdan bakarken iş yaşamınızda da başarılı olmanın sırlarını aynı merkezden eğitim alarak tamamlayabilirsiniz. Kurumsal olarak da hizmet verebilen Yükseliş Kişisel Gelişim Merkezi kişisel gelişim eğitimleri, eğitimci eğitimleri, bireysel koçluk ve değerlendirme gibi birçok alanda hizmet veren Ankara kişisel gelişim kursları arasında yer alıyor.

Siz de yaşamın özünü kavramaya çalışmak, kendi farkındalık düzeyinizi olabilecek en yüksek seviyeye çekerek daha kaliteli bir yaşam biçimine sahip olmak ve olumsuzluklar karşısında direnç gösterecek gücü bulabilmek için hemen bir kişisel gelişim kursuna başvurabilir ve kendinizde hiç farkınıza varmadığınız yetenekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir