Ron Cafe

Ron Cafe Hakkında Genel Bilgiler

Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğinizde iş çıkışlarında ya da hafta sonları gidebileceğiniz mekanlar listesinde bulunan Ron Cafe ilgili çalışanları ve lezzetli seçenekleriyle misafirlerine hizmet veriyor. Nargile keyfi yapabileceğiniz, doğum günü ve kına gibi organizasyonlar için tercih edebileceğiniz mekânın misafirleri tarafından oldukça beğenilen ambiyansında hem lezzetli hem de eğlenceli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Güzel havalarda çimlerin üzerine atılan birkaç masada oturup açık havanın tadını çıkarmak için de fırsat bulabileceğiniz mekânı sabah kahvaltıları için de tercih edebilirsiniz.

Ron Cafe’ye Nasıl Gidilir?

Ankara’nın en gözde semtlerinden biri haline gelen İncek’te İncek Bulvarı üzerinde bulunan Ron Cafe’ye şehir merkezinden yapacağınız ortalama yarım saatlik bir sürüş sonunda ulaşabilirsiniz. Özel araç yerine toplu taşıma tercih edecek olanlar içinse Kızılay Güvenpark’tan kalkan otobüsleri kullanabilmek mümkün oluyor. Şehrin kalabalık ve gürültülü havasından uzaklaşmak için sadece bir vasıtaya ihtiyaç duyacağınız kadar uzak olan Ron Cafe misafirlerini memnun etmek için kaliteli bir hizmet sunuyor.

Ron Cafe’de En Çok Tercih Edilenler Nelerdir?

En çok kırmızı etinden söz ettiren Ron Cafe’nin farklı aromalardaki nargileleri de ziyaret edenler tarafından oldukça beğeniliyor. “Etli-metli pizza”sının birçok ziyaretçi tarafından beğenilmiş olması ve kırmız etle yapılan yemeklerin lezzetinin de sözünden bahsettirmesi mekânın en çok tercih edilenleri listesi hakkında fikir veriyor. Kahvaltı keyfi için de başarılı bulunan mekânın yemekleri ziyaretçilerinden genel olarak tam puan almayı başarıyor.

Ron Cafe’nin Ayrıcalıkları Nelerdir?

Okey’den Satranç’a, Jenga’dan Tabu’ya kadar birçok masaüstü oyunun yanı sıra kâğıt oyunları da bulabileceğiniz mekânda sadece sohbet değil, oyunlarla da geçireceğiniz vakti eğlenceli kılabilirsiniz. 50 araba kapasiteli otoparkı sayesinde misafirlerinin park sorunuyla uğraşmasına da gerek bırakmayan mekandaki özel ve farkı nargile aromaları da Ron Cafe’nin ayrıcalıkları arasında yer alıyor. Servis elemanlarının ve mekân sahibinin ilgili oluşundan ayrıca memnun kalan Ron Cafe ziyaretçileri mekânın ferah konseptinden de hoşnut oluyorlar. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmek için rezervasyon yaptırarak gidebileceğiniz Ron Cafe’de hem yemeğinizi yemek hem nargilenizi içmek hem de oyun oynamak mümkün oluyor. 

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İncek Bulvarı 118
06830 Ankara TR
Get directions