La Mozza İncek Restaurant & Balo

La Mozza İncek Restaurant & Balo Hakkında Genel Bilgiler

Yeni bir yaşam anlayışının yerleşmeye başladığı İncek’te bulunan La Mozza İncek Restaurant&Balo yemyeşil alanı ile misafirlerini şehrin kalabalık ve gürültülü ortamından tamamen uzaklaştırıyor. Zengin bir mutfağı bulunan La Mozza’da sabah kahvaltısı, brunch ve akşam yemeğinin düğün, nişan, doğum günleri gibi kalabalık kutlamaları da yapabilmeniz mümkün oluyor. Çimlik alan bahçesi ile doğal bir ortamı misafirleri için barındıran mekânda dünya mutfağından ve yöresel mutfaklardan lezzetler bulabilmek de mümkün oluyor.

La Mozza İncek Restaurant & Balo’ya Nasıl Gidilir?

Şehrin boğucu ve gürültülü havasından uzak olsa da şehirden çok uzak olmayan İncek semtinden bulunan La Mozza’ya gitmek için ortalama yarım saatlik bir sürüş yapmanız yeterli oluyor. Eğer özel aracınızla değil de toplu taşımayla gidecekseniz Kızılay Güvenpark’ta bulunan otobüs duraklarından kullanabileceğiniz toplu taşıma ile aktarma yapmaya gerek kalmadan mekâna ulaşım sağlayabilirsiniz.

La Mozza İncek Restaurant & Balo’da En Çok Tercih Edilenler Nelerdir?

La Mozza İncek Restaurant&Balo’nun sunduğu doğal atmosfer eğlenirken dinlenmeye de olanak tanıyor. Daha çok kalabalık organizasyonlar için tercih edilen mekânın geniş bahçesinde kır düğünü yapmak oldukça tercih ediliyor. Bunun dışında kapalı bir alanı da bulunan mekânın nişan, kına, mezuniyet baloları ve doğum günleri gibi farklı organizasyonlara ev sahipliği yapabilmesi söz konusu oluyor. Zengin mönüsü ile kahvaltı ve brunch keyfini ikiye katlayan La Mozza’da yöresel tatlar oldukça rağbet görüyor.

La Mozza İncek Restaurant & Balo’nun Ayrıcalıkları Nelerdir?

İncek semtinde havadar bir alanda misafirlerinin doğa içinde ve rahatça vakit geçirmesini sağlayan mekânın otopark hizmet sayesinde par sorunu ortadan kalkmış oluyor. Özellikle kalabalık davetlerde sürekli takip etmeniz gereken çocuklarınız içinse bir çocuk oyun sahası bulunuyor. Çocuklara yönelik olarak çocuk kulübü ve çocuk parti evi de olan La Mozza’da Blues, Chill Out ve Yabancı Pop müziklerden oluşan kalifiye bir playlist yemeklerinize ya da kahvaltılarınıza eşlik ediyor. Asansörü, kliması, sigara içilebilen alanı, terası ve daha birçok imkânı olan mekânda misafirlerin memnun kalması için profesyonel bir hizmet sunuluyor. 

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir