İncek Life

İncek Life

Doğadan ilham alan benzersiz mimari tasarımı ile Sinpaş GYO İncek Life, Ankara’ya özgü konut yapısı ve Cumhuriyet Dönemi Türk Mimarisi çizgilerini taşıyor. Özel peyzaj alanları, sosyal imkanları ve kaliteli yaşam alanlarını tek bir noktada toplayan İncek Life projesinde, yeşil alanlara daha fazla yer veriliyor.

İncek Life Hakkında Genel Bilgiler

Ailenin tüm üyeleri için özel yaşam alanları sunan Sinpaş GYO İncek Life, 5 farklı blok tipi ve 2 farklı villa tipi ile karşımıza çıkıyor. Keyifli vakitler geçirecek sosyal alanları, spor salonları, çocuklar için oyun alanları ve özel peyzaj tasarımı ile Sinpaş GYO İncek Life, sıcak bir mahalle yaşantısı sunarken Ankara’nın yeni nesil konut yapısını da örnek oluyor.

İncek Life Nerede?

Ankara’nın son dönemlerdeki en değerli semtleri arasında gösterilen İncek, konut yatırımları için de  ideal bölgeler arasında yer alıyor. İncek Life ise bölgedeki konumu ile Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Çevre Yolu bağlantı noktalarında yer alıyor. Şehirden apayrı bir yaşam alanı sunan İncek Life, aynı zamanda şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlıyor.

İncek Life’ın Sunduğu Konum Avantajları

Ev sahiplerinin ve yatırımcıların konut projelerinde dikkat ettiği ilk nokta; projenin konumlanışı oluyor. Atılım Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 5 ila 10 dakikalık mesafede bulunan İncek Life; alışveriş merkezlerine, konser ve sanat merkezleri ile eğlence mekanlarına da yakınlığı ile şehirde özgürce hareket edilmesini sağlıyor.

İncek Life Projesinin Öne Çıkan Yönleri Nelerdir?

Çekirdek aileler veya geniş aileler… Tüm aile yapıları için konut imkanı sunan İncek Life, az katlı bloklardan ve iki farklı villa tipinden oluşuyor. Projede geniş ve kullanışlı daire katları ile özel tasarım villa tipleri bulunuyor.

150 dönüm üzerine kurulmuş olan İncek Life projesinin %80’i yeşil alandan oluşuyor. Alçak katlı bloklar, panoramik manzara, biyolojik gölet, golf alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru, tenis kortu, spor sahaları, konser ve etkinlik alanları ile kış bahçeleri, macera parkı ve daha birçok aktivite alanıyla İncek Life; modern mimarinin en özgün tasarımları arasında yer alıyor.

İncek Life dünyası hakkında daha fazla bilgi almak ve projeyi yerinde incelemek için http://www.inceklife.com adresi üzerinden erişim sağlayabilir veya 444 1 440 numaralı çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir