İncek Cafe Green Gold

İncek Cafe Green Gold

Cafe Green Gold Hakkında Genel Bilgiler

İncek mahallesinde bulunan mekân, tam olarak bir kahvaltı yeri. Yeşille bütünleşmiş bahçesi, geniş ziyaretçi kapasitesi ve hızlı servisi ile hafta sonu etkinliklerinin adresidir. Cafe Green Gold, şehrin baskısından kurtulmak ve doğanın büyüleyici atmosferi ile dinlenmek isteyenler için harika bir ortam sunuyor. Yemyeşil bahçesi ile hem şehirden uzak hem huzura yakın bir cafe arayanların uğraması gereken cafelerden biri. Pazar kahvaltıları, aile toplantıları, özel gün etkinlikleri için her türlü imkan ve ekipmana sahip bu cafe, İncek’te ziyaretçilerini bekliyor.

Cafe Green Gold Nerededir?

İncek mahallesinde bulunan Cafe Green Gold, oldukça kolay bir ulaşıma sahip. Şehir merkezine yakın fakat ziyaretçilerini şehir dışında hissettiren bir konumda bulunuyor. İncek MM Migros’un hemen yakınında bulunan cafe, yol üstünde olmasından dolayı park problemi ve ulaşım sıkıntısı gibi durumları yaşatmıyor.

Cafe Green Gold’un Tavsiye Edilen Tatları Nelerdir?

Cafe Green Gold, İncek’in kahvaltı mekânlarından biri. Birçok kişinin hafta sonu kahvaltı yapmak için tercih ettiği kafenin, menüsünde bulunan domates soslu patates kızartması en fazla tercih edilen tatlarından. Bunun dışında farklı çeşitleri ile çiğ böreği de tavsiye edilenler arasında. Cafe Green Gold, gün içerisinde de gidilebilecek zengin bir menüye sahip. Öğle yemekleri, akşam üstü çayları ve atıştırmalıkları da ziyaretçileri tarafından beğeniliyor.

Cafe Green Gold Neden Tercih Ediliyor?

Cafe Green Gold, yemyeşil bahçesi ve çocukların özgürce koşabilecekleri bir alana sahip olmasından dolayı tercih sebebi. Bunun dışında sunduğu leziz atıştırmalıklar ve hızlı servisi ile de tercih ediliyor. Kendinize vakit ayırmak, doğanın içinde gibi hissetmek ve güzel yiyeceklerin tadına bakmak istiyorsanız sizin de tercih edebileceğiniz bir mekân.

Cafe Green Gold’da Müşterilerin En Beğendiği Ürünler Hangileridir?

İncek’in gözde mekânlarından biri haline gelen Cafe Green Gold, öncelikle bulunduğu yer itibari ile müşterilerinin dikkatini çekiyor. Ardından gösterilen kaliteli hizmet ve hızlı servisi ile de ziyaretçilerini memnun ediyor. En beğenilen ürünleri ise, domates soslu patates kızartması, birbirinden leziz kahvaltılıkları, farklı malzemelerle çeşitlendirilmiş çiğ böreği ve gözlemesi.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehit Gültekin Teber Caddesi 15
06830 Ankara TR
Get directions
Pazartesi - Pazar