İncek Aden Cafe & Bistro

İncek Aden Cafe Bistro

İncek Aden Cafe & Bistro Hakkında Genel Bilgiler

İncek’te bulunan doğal güzellikleri, mekânın ambiyansı ile birleştiren bir cafe İncek Aden. Şehirin kargaşasından uzakta, yemyeşil ve rüya gibi bir bahçede tüm etkinliklere uygun kapasitesi ile sizleri bekliyor. Herkese uygun alanları ve muhteşem havası ile sadece hafta sonları değil, tüm boş vakitlerinizi geçirmek isteyeceğiniz bir yer.

İncek Aden Cafe & Bistro Nerededir?

İncek Turgut Özal Bulvarında bulunan İncek Aden, kolay bir lokasyonda bulunuyor. Şehrin gürültüsünden uzaklaşılabilecek bir bölgede bulunan İncek Aden, herkesin kolayca ulaşabileceği şekilde konuşlanmıştır.

İncek Aden Cafe & Bistro Tavsiye Edilen Tatları Nelerdir?

İncek Aden, her çeşit zengin menüye sahip bir kafe. Aynı zamanda akşam yemekleri de oldukça doyurucu. Fakat İncek Aden’in tavsiye edilen tatları arasında köy kahvaltısı ilk sırada yer alıyor. Köy kahvaltısını en ince ayrıntısı ile sunan İncek Aden, tüm malzemelerini organik yiyeceklerden seçiyor.

İncek Aden Cafe & Bistro Neden Tercih Ediliyor?

İncek Aden hem bulunduğu lokasyon hem de güler yüzlü ekibi nedeni ile tercih edilen kafelerden. Özellikle kahvaltı için tercih edilen mekân, herkesin ve her yaş grubunun rahatlıkla vakit geçirebileceği bir ortam vaat ediyor.

Yaz kış farketmeden ailenizle vakit geçirip, arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapın. Kışın dışarıdaki kar manzarasıyla, yazın ferah havasıyla şehirden kaçma sebeplerinden biri oluyor. Gençlerin çoğunlukla tercih ettiği Aden Cafe, müşterileri tarafından özellikle tercih ediliyor.

İncek Aden Cafe & Bistro Müşterilerin En Beğendiği Ürünler Hangileridir?

İncek Aden’in en beğenilen ürünleri çiğ börek ve özel Aden börek çeşitleri. Sabah kahvaltılarında özellikle tercih edilen bu iki çeşit, birçok farklı tatla birlikte sunuluyor. Muhteşem bir kahvaltı için mutlaka denenmesi gereken İncek Aden, her geçen gün müdavimlerine hizmet vermeye devam ediyor.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turgut Özal Bulvarı 78
06830 Ankara TR
Get directions
Her gün 09.00 - 22.00