Ekolojik Bahçe İncek

Ekolojik Bahçe İncek Hakkında Genel Bilgiler

Her biri organik olan ürünlerden hazırladıkları lezzetli yemeklerle misafirlerinin hem sağlıklı hem de doyurucu gıdalar almasına özen gösteren Ekolojik Bahçe İncek’te doğanın içinde geçireceğiniz bir hafta sonu planı yapmanız mümkün oluyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken mekâna evcil hayvanlarınızla birlikte girebilmeniz de mümkün. Kahvaltı keyfinin yanı sıra düğün organizasyonları için de bahçesini düzenleyebilen Ekolojik Bahçe İncek’te aileniz ya da arkadaşlarınızla keyifle vakit geçirebilmeniz için gereken her şeyin incelikle düşünülmesine özen gösterilmiş bulunuyor.

Ekolojik Bahçe İncek’e Nasıl Gidilir?

Ankara’nın en modern ve yaşanabilir semtlerinden biri haline gelen İncek’in huzurlu atmosferine sahip olan mekân İncek Bulvarı üzerinde bulunuyor. Şehir merkezinden araçla gittiğinizde ortalama yarım saatlik bir sürüş sonunda ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında toplu taşıma tercih etmek isteyenler için de Kızılay Güvenpark’tan kalkacak olan otobüsleri kullanabilmeleri ve tek vasıta ile mekâna ulaşabilmeleri mümkün oluyor.

Ekolojik Bahçe İncek’te En Çok Tercih Edilenler Nelerdir?

Sabah kahvaltısı oldukça başarılı bulunan Ekolojik Bahçe İncek’in mantısı da kendinden söz ettiriyor. Fiyatları porsiyonlarına göre uygun olduğu için de çokça tercih edilen mekânda yiyeceklerin hepsinin organik olmasına özen gösteriliyor. Sürekli servis edilen pişisi ile misafirlerinin memnun olmasını sağlayan mekandaki kavurmalı yumurta da oldukça rağbet görüyor. Kahvaltının yanı sıra ev yemeklerinin bulunduğu Ekolojik Bahçe İncek’te özellikle anne yemeklerini özleyen öğrenciler için favori bir mekân haline geliyor.

Ekolojik Bahçe İncek’in Ayrıcalıkları Nelerdir?

Her açıdan organik ve tazen yiyeceklerden oluşmuş mönüleri ile misafirlerine lezzetli seçenekler sunan Ekolojik Bahçe İncek’te çocukların rahatlıkla oynayabileceği özel alanlar sunuluyor. 0-6 yaş arasındaki çocuklar için kişi başı fiyatını yarısına çekmeleri de ziyaretçilerini memnun ediyor. Fast food sandviçlerin yanı sıra yöresel lezzetleri de bulabileceğiniz mekandaki en büyük ayrıcalığı ise fasıl keyfi oluşturuyor. Türkçe ve yabancı pop müziğin dışında fasıl ve türk sanat müziği de çalan mekanda huzurlu ve sakin bir atmosfer için her şey yapılmış bulunuyor. İç mekânda 100, dış mekânda 400 kişilik oturma kapasitesi sayesinde ise misafirlerinin rahat olmalarını sağlıyor.

Bir eleştiri bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görgülü Sokak 8
06830 Ankara TR
Yol Tarifi Al