Baraka Sanat Cafe

Baraka Sanat Cafe İncek

Baraka Sanat Cafe Hakkında Genel Bilgiler

İncek bölgesinde sanatın ve doğanın buluştuğu mekân Baraka Sanat Cafe, samimi ve sıcak ortamı ile dikkat çekiyor. Her yaştan her yaşam tarzından insanın buluşma noktası Baraka Sanat Cafe, özellikle hafta sonu etkinliği için ideal bir yer. Rahat bir ortamda dileyenlerin kahvaltı yapabileceği, dileyenlerin sohbet eşliğinde kahvelerini yudumlayabileceği şirin tasarımlı bir cafedir.

Baraka Sanat Cafe Nerededir?

Ankara’nın yeni merkezi sayılan ve gün geçtikçe gelişen İncek Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Oldukça kolay bir konumda bulunan Baraka Sanat Cafe, şehrin merkezinde şehirden uzaklaşabilecek kadar güzel bir noktada bulunuyor.

Baraka Sanat Cafe’nin Tavsiye Edilen Tatları Nelerdir?

Baraka Sanat Cafe gözlemesi ve soba üzerinde pişen çayı ile oldukça iddialı. Her çeşit gözlemenin sunulduğu cafede dileyenlere, serpme kahvaltı, ana yemekler, ızgaralar, salatalar ve makarnalar servis edilmektedir. Sağlıklı ve taze besinlerden hazırlanan menü, günün her saati atıştırılabilecek tariflerden oluşuyor.

Baraka Sanat Cafe Neden Tercih Ediliyor?

Cafe hakkında yapılan yorumların birçoğu mekânın tasarımı ve samimiyeti üzerine. İncek bölgesinde, küçük ama şirin mekân tasarımı ile dikkat çeken cafe, lezzetli ve taze malzemelerden hazırlanan gözlemeleri ile de müşterilerini cezbediyor. Her yaştan insana hitap eden yerleşimi sayesinde, ailece gidilebilecek cafeler sıralamasında ilklerde yer alıyor. Güzel havalarda kesinlikle değerlendirilmesi gereken Baraka Sanat Cafe, kış aylarında da soba başında çay içmeyi sevenleri güler yüzlü ekibi ile ağırlıyor.

Baraka Sanat Cafe’de Müşterilerin En Beğendiği Ürünler Hangileridir?

Birçok platformda yapılan yorumlar, Baraka Sanat Cafe’nin gözleme çeşitlerini oldukça başarılı buluyor. Özellikle tavsiye edilen ve bir nevi cafenin meşhur tatları arasında yer alan patlıcanlı kaşarlı gözlemesi, müşterilerinden tam puan alıyor. İncek’te kahvaltı mekânı arayanların müdavimi oldukları cafe’de, serpme kahvaltıları ve Anadolu’dan kalhvaltılık tatlar da oldukça beğenilenler arasında. Kahvaltı menüsü içine dahil ettikleri birbirinden lezzetli ve farklı reçelleri, kesinlikle denemeden geçilmemesi gereken ürünleri arasında. Sürekli geliştirdikleri menülerine ızgara ve et türlerini de ekleyen mekânda, Konya etli ekmeği, sac kavurma ve mantı gibi yöresel lezzetlerde sunuluyor.

 

1 review

  1. Yer olmasına rağmen yer Yok deyip bizi kapıdan çeviren mekan

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Incek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı
Ankara TR
Get directions
Pzt–Paz 09:00–21:00