İncek’te Yaşamın Rehberi

incek.com, Ankara’nın gözde semti İncek’e dair her bilgiye ulaşabileceğiniz bir rehber olarak düşünülmüş, bölgedeki yaşam alanlarına, restaurantlara, konut projelerine ve diğer gezip görebileceğiniz yerlere dair bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

İncek bölgesinde yer alan tüm mekânlar, etkinlikler, alışveriş merkezleri ve yatırım unsurları gibi bilgilerin bir araya getirildiği incek.com, İncek’e dair merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceğiniz bir platformdur. Mekân adresleri, yorumları ve bunlar gibi değerleri görebileceğiniz sitede, bu mekânlar hakkında yorum yazabilir, puan vererek değerlendirme yapabilirsiniz. Keşfet kısmından İncek mekânları için listeleme yapabilir, Blog kısmında İncek’te yaşam standartlarına dair fikir edinebilirsiniz. Bu bölgeye dair tüm etkinlikler, özel fırsatlar ve indirimler hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin!

Mekanınızı Ekleyin!

İncek.com’u farklı kılan özelliklerinden biri de mekanınızı ekleme şansı sunuyor olması. İncek’te bir işletme sahibiyseniz, firma ekle sayfası üzerinden formda yer alan bilgileri doldurarak işletmenizi ekleyebilirsiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra onay için panelde bekleyecektir. Onay işlemini gerçekleştirdikten sonra artık burada firmanız için bir sayfaya sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve reklam anlaşması yapmak için bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın!