Ders Çalışmaya Uygun İncek Mekanları

Kütüphanede ders çalışmaktan bıktım diyenler için İncek bölgesinde bulunan ders çalışmaya uygun mekânları değerlendirdik. Sadece tek başınıza değil, arkadaşlarınızla bir araya gelerek, ders çalışmak ya da ekip çalışmaları yapmak için tercih edebileceğiniz bu mekânlar; yeme-içme ve internetten yararlanma olanaklarının yanı sıra, konforlu yapıları ve huzurlu atmosferleri ile dikkat çekiyor.

İşte Karşınızda Finallere Çalışabileceğiniz İncek Mekanları!

Liva Pastanesi – İncek

İncek mekanları içerisinde Türkiye’nin en büyük pastanesi olma özelliği ile dikkat çeken Liva Pastanesi, ders çalışmak için de uygun alanlara sahip. Büyük bir alana sahip olduğu için içerde bir gürültü kirliliğin yaşanması da söz konusu değil. Çalışmak için uygun masalara da sahip olan İncek Liva Pastanesi, ders çalışmak için gelmeyenlerde bile çalışma isteğinin oluşmasına neden oluyor diyebiliriz. Güzel bir atmosfere sahip olan bu mekân, lezzetleriyle de beğeni topluyor. Sıcak – soğuk içecekleri, enfes lezzetleri, şık ortamı derken; finallere çalışmak için de iş arkadaşlarınızla ekip çalışması yapmak için de uygun bir adres. İncek Liva nerededir, nasıl gidilir, hangi saatler arasında açıktır gibi soruların cevabını da sitemizde yer alan mekân sayfası üzerinden öğrenebileceğini unutmayın!

İncek Cafe Green Gold

İncek Mahallesi’nden yer alan Cafe Green Gold, ders çalışırken sakin bir ortamda bulunmak isteyenler için ideal bir seçenek. Şehrin gürültüsünden uzak bir konumda, kalabalıklardan kurtularak finallere çalışmak için tercih edebileceğiniz bir adres. Yeşillikler içerisinde geniş bir bahçeye sahip olduğu için özellikle bahar aylarında ders çalışmaktan keyif alabileceğiniz bir ortam sunuyor. Yol üstünde bulunmadığı için araba gürültüsü gibi etkenlerin de söz konusu olmadığı Green Gold, ulaşım sıkıntısı yaşamayacağınız bir mekân. Arkadaşlarınızla birlikte önce güzel bir kahvaltı yapabilir, ardından dinç bir zihinle ders çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca öğle yemekleri ve akşamüstü çayları için de ideal bir seçenek olduğunu bildirelim.

Lox Cafe – İncek

Ankara’da ders çalışmak için uygun mekânlar içerisinde yerini alan Lox Cafe, keyifli bir ortama sahip. İncek mekânları içerisinde özellikle üniversitelilerin tercihi olan Lox Cafe, uzun ahşap masaları ile âdeta ders çalışmaya davet ediyor. Kalabalık gruplar halinde çalışmak için çok elverişli bir ortam sunan Lox’ta, sadece konsantrasyonunuz bozulmadan ders çalışmakla kalmaz, birbirinden lezzetli yemekleri tatma şansına da sahip olabilirsiniz. Türk, İtalyan ve Meksika mutfaklarının en özel tatlarına yer veren Lox Cafe; salataları, makarnaları ve sebze yemekleri ile de beğeni kazanıyor. Çalıştığınız ortamdan yemek yemek için ayrılmak düzeninizin bozulmasına neden oluyorsa, İncek Lox Cafe’nin sizin için ideal bir seçenek olacağına eminiz.

İncek Aden Cafe

İncek’te doğanın içerisinde zaman geçirmek isteyenlerin tercihi olan Aden Cafe, büyük bahçesiyle ilgi çekiyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında favori İncek mekânları içerisinde yer alan Aden, Turgut Özal Bulvarı’nda yer aldığı için ulaşım da oldukça kolay oluyor. Geniş bir alana kurulan kapalı ve açık bölümleri ders çalışmak için oldukça elverişli. Final dönemlerinde kütüphanelerde zaman geçirmek sizin için sıkıcı hale gelmeye başladıysa, yeni adresiniz İncek Aden Cafe olabilir. Zengin bir menüye de sahip olan kafede ders çalışırken lezzetli yemekler ya da atıştırmalıklar tatma şansına da sahip olabilirsiniz. Kış aylarında kar manzarasıyla da ziyaretçilerinin beğenisini kazanan Aden Cafe, İncek kahvaltı mekânları içerisinde de kendisine yer buluyor.

İncek Mama Gusto

İncek’te farklı konseptiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mama Gusto, geniş ve ferah bir alana sahip. Bu nedenle sadece lezzetli yemekler yemek ve keyifli anlar geçirmek için uygun bir cafe değil. Aynı zamanda ders çalışmak için de ideal bir seçenek. Tabi diyette olmadığınız müddetçe! Nefis yemek kokuları aklınızı başınızdan alabilir. Öğle yemeğini yedikten sonra birkaç saat burada çalışmak hem kendinizi mutlu hissetmenize hem de verimli çalışmanıza olanak sağlayacaktır. Bağımlılık yarayacak bir mekân olacağına eminiz.

İncek Liman Bahçe Keyfi

İncek’te nerede ders çalışabilirim sorusuna karşılık olan mekânlardan biri de İncek Liman Bahçe Keyfi… Adından da anlaşılabileceği gibi mekân keyifli bir bahçeye sahip. Konforlu ve rahat ortamı, sakin atmosferi ile final zamanı uğrak adresiniz olacağa benzeyen Liman Bahçe Keyfi, büyük bir alana sahip olduğu için kalabalık gruplar halinde, rahatsızlık duymadan, gürültüden şikâyet etmeden ders çalışılabilmesine izin veriyor. Kapalı alanı sayesinde her mevsim tercih edilebiliyor.

Ron Cafe

İncek’in en keyifli cafelerinden biri olan Ron Cafe, arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebileceğiniz bir cafe olmasının yanı sıra, birlikte ders çalışmak için de uygun. Ders çalışılabilecek İncek mekanları arasında kendisine yer bulan Ron Cafe, dekorasyonu ve ambiyansı ile misafirlerinden tam not almayı da başarıyor. Final zamanı tercih edebileceğiniz Ron Cafe, diğer zamanlarda da eğlenmek için gidebileceğiniz mekânlardan biri. Geniş bir alana sahip olduğu için kalabalık olsa bile bir gürültü kirliliğinin oluşması söz konusu olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir