İncek Civarındaki Ankara Avmleri

Büyükşehirlerde alışveriş merkezi sayısı giderek artıyor. Ankara da avmleri ile anılan şehirlerden biri haline geldi. Son dönemde ardı ardına yapılan Ankara avmleri, gün içerisinde aldıkları ziyaretçi sayısıyla da dikkat çekiyor. Tek bir merkezde istedikleri her şeye ulaşabilme kolaylığına sahip olan insanlar, alışveriş için alışveriş merkezlerini tercih ederken, konut seçimi yaparken de öncelikleri bu olabiliyor. İncek bölgesinde yaşamaya karar veren biri, bölgeye dair araştırma yapmaya başladığında İncek’te bulunan alışveriş merkezleri hakkında da bilgi edinmek istiyor.

Ankara’da gezilecek yerler hakkında araştırma yapan kişilerin de uğrak adresleri Ankara avmleri olabiliyor. Hem bulunduğunuz bölgeye en yakın alışveriş merkezi hakkında bilgi sahibi olmanız hem de Ankara’da gezilecek yerler listesine ekleyebileceğiniz avm seçeneklerini görmeniz açısından sizin için bir liste hazırladık:

Tercih Edebileceğiniz Ankara Avmleri

Gordion AVM

En popüler Ankara avmleri içerisinde yer alan Gordion AVM, Koru Mahallesi’nde Ankaralılar Caddesi’nde yer alıyor. İncek bölgesine yakınlığı sebebiyle semt sakinlerinin uğrak adreslerinden biri olan Gordion, her yaştan kesime hitap edebilen etkinlikleri sayesinde çocuklu ailelerin de favorisi. İçerisinde 150 mağazaya yer verilen ve alışveriş için doğru adres olarak nitelendirilen Gordion’da dünyaca ünlü markaları bir arada bulabilirsiniz. Lüks Ankara avmlerinden biri olan Gordoion da sabah 10.00’da açılıyor ve akşam 22.00’de kapanıyor.

Gordion alışveriş tutkunları için en ideal Ankara AVM’lerinden biri. Ulaşımın en kolay olduğu alışveriş merkezlerinden biri olan Gordion, metro ve otobüs ile ulaşım elverişli bir konumda. Her bütçeye uygun mağazanın yer aldığı Gordion, dünya markalarını da bir araya getiriyor. Huzurlu ve ferah bir atmosfere sahip olan alışveriş merkezinde, dünya trendlerini takip edebilir, moda dünyasına yön veren markaların ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mesa Plaza AVM

Mesa Plaza Ankara’nın ilk avmlerinden biri. 1996 yılından beri hizmet veren ve oturmuş bir kitleye sahip olan Mesa Plaza, içerisinde 37 marka bulunduran küçük bir avm olmasına rağmen favori seçeneklerden biri. Seçkin ziyaretçi kitlesi ile dikkat çeken Mesa Plaza’da favori markalarınızı bulabilirsiniz. Gündüz saatlerinde sakinliği ile dikkat çeken Mesa Plaza’da alışveriş yapmanın yanı sıra, sosyalleşme şansına da sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde kısa bir mola vermek istediğinizde ya da akşam biraz sosyalleşmek istediğinizde Mesa size en yakın AVM olarak beklentilerinize cevap verecektir.

Arcadium AVM

İncek bölgesine yakın Ankara avmleri içerisinde Arcadium AVM de yer alıyor. Semt sakinlerinin ailece ziyaret ettikleri noktalardan biri olan Arcadium, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi adreslerden biri. Bir şeyler atıştırmak istediğiniz anlarda ve alışveriş yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz Arcadium’da sinema da bulunuyor. Metro ile ulaşımı oldukça kolay olan Arcadium, çok büyük bir avm olmadığı için sakinliği ile beğeni kazanıyor.

Ankuva AVM

İncek bölgesine yakın avmler arasında yerini alan Ankuva, küçük bir avm olmasına rağmen bünyesinde bulundurduğu markalar ve restoranlarla dikkat çekiyor. Özellikle restoran ve cafe seçenekleri sebebiyle yoğun ilgi gören bu alışveriş merkezinde arkadaşlarınız ya da ailenizle zaman geçirebilirsiniz.

Kentpark AVM

Eskişehir Yolu üzerinde bulunmasına rağmen İncek bölgesi sakinleri tarafından en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Kentpark AVM, lüks Ankara avmleri arasında yer alıyor. Genellikle seçkin markaların yer aldığı dikkatlerden kaçmayan Kentpark’ta dünyaca ünlü markaları bir arada bulabilir ve moda trendlerini takip etme şansına sahip olabilirsiniz. Bünyesinde bulunan markalarla ilgi çektiği kadar, restoranlar ve cafelerle de beğeni kazanan Kentpark, ODTÜ metro durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca dolmuş ve otobüs hattı üzerinde de yer aldığı için ulaşım konusunda oldukça iyi bir konumda bulunduğunu söylemek mümkün.

Cepa AVM

Kentpark’ın hemen yanında yer alan Cepa AVM, markalarının yanı sıra etkinlikleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle çocuklara yönelik etkinlikler için tercih edilen bu alışveriş merkezi, sinema severlerin de favorisi durumda. Otopark problemi yaşatmadığı için de ziyaretçilerinden tam not alan Cepa AVM, Ankara avmleri içerisinde en popüler seçeneklerden biri. İncek bölgesine yakın bir konumda bulunduğu için en yakın alışveriş merkezi arayışlarınız içerisinde tercihiniz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir